WITAMY

Home / WITAMY

Witamy na stronach www Ośrodka Wypoczynkowo – Wędkarskiego „ANETA” w Przerwankach. 

 Przerwanki, niewielka mazurska osada położona nad brzegiem jeziora Gołdopiwo, ukryta w lesie dzielącym ją od drogi łączącej miejscowość KRUKLANKI z Baniami Mazurskimi.
Niewielka odległość dzieląca nasz ośrodek od mazurskich miast jak Giżycko ( 20 km ) czy Węgorzewo ( 20 km ) sprawia, że w krótkim czasie możecie przebyć drogę która poprowadzi Was na liczne cykliczne imprezy organizowane przez włodarzy tych miast. 

 Przekonacie się jednak na miejscu o zasadniczej różnicy jaka dzieli wypoczynek w tych miastach od wypoczynku w Naszym Ośrodku. 

Jezioro Gołdopiwo jest strefą ciszy w związku z czym nie usłyszycie tutaj warkotu motorówek czy skuterów wodnych. Unikniecie też gwaru tłumu przelewającego się w mazurskich miastach. Wasze stargane codzienną pracą nerwy ukoi szum drzew, fal jeziora, śpiew ptaków, trzepot skrzydeł licznego tutaj ptactwa wodnego. 

Jezioro Gołdopiwo należy do grupy najczystszych mazurskich jezior, jest bogate w rybostan.

W pobliżu znajdziecie liczne ślady mrocznej przeszłości Mazur z okresu II wojny światowej. W pobliskiej puszczy Boreckiej spotkacie króla polskich zwierząt ŻUBRA oraz liczne odmiany runa leśnego.

 Nasza oferta nie jest ofertą ekskluzywną jednak uczyniliśmy ( i czynimy w dalszym ciągu ) wiele by sprostać coraz to wyższym wymaganiom naszych klientów.

Serdecznie zapraszam